Uitslagen Gevelversiering / Kleurplaat / Klotkrantpuzzels

Ook dit jaar weer worden er prijzen uitgereikt aan de mooiste gevelversiering tijdens carnaval.

Hier de uitslag:

  1. Groene Woud 5
  2. Willem Alexanderstraat 29
  3. Emmastraat 24

Eervolle vermeldingen: (maar ook goed voor een prijsje)

Sterappel 19 ,  Winston 8,   Wolfsberg 38

Vrienden van de Prins: Klotcollege (verspreid door Asten)

Deze winnaars kunnen hun prijs bij Prins Jorn 1 thuis afhalen a.s. zaterdag 17 februari tussen 12:30 en 13:00 uur, op Papendonk 1.


De winnaars van de Woordzoeker en de Fotopuzzel uit de Klotkrant , resp. Boy Bekx en Kristel vd Voort, hebben persoonlijk bericht gehad.


Kinderen die prijs hebben met hun kleurplaat uit de Klotkrant kunnen ook hun prijsje komen uitzoeken bij de Prins thuis op Papendonk 1, zij kunnen daar terecht a.s. zaterdag 17 februari tussen 11:00 en 13:oo uur.

De winnaars wonen op de volgende adressen:

Alexanderstraat, Willem 31, 33
Anjerstraat 4
Apollostraat 2, 6, 8, 22, 62
Beatrixlaan 13, 20, 26
Benoni 3
Bergslandstraat 4
Bergweg 14, 27, 55
Berkelaar 14, 16
Berkelstraat, Peter van 4, 10
Bernhardstraat, Prins 47
Bluijssens Broekdijk 14
Boleet 7
Boletenplein 6
Bosrand 6
Cockstraat, Rigaud de 7
Cox 1, 2, 6
Cuijckstraat, Albert van 29, 51, 98
Daliastraat 34, 42, 63, 67
Diesduncstraat, Jan van der 10
Dijkstraat 54
Dubbeldenstraat, Mgr. den 50
Elstar 9
Elfenbank 33, 93
Elzevlam 4
Emmastraat 69
Floralaan 1, 11, 21
Haakske 16
Halcamp 11
Hazeldonk 5a
Hazepad 4, 6, 23
Heerbaan 16, 44, 63, 70, 94
Heesakkerweg 18, 47
Helmkruid 10, 21, 22
Hemel 19, 50, 65
Hemelberg 18, 25, 30, 46, 50a
Hulterman 5, 18, 36
Iepelaar 6, 18, 26, 43, 49
Industrielaan 27
Jasmijnstraat 40
Jonagold 1
Jozefstraat, 3de St. 9
Kerkstraat 48, 87
Kesselcamp 46
Klaproosstraat 17, 36
Kleefkruid 5, 7
Koestraat 45, 49
Kruiskensweg 15, 31, 37
Langstraat 28b
Leverkruid 27, 36, 52
Lienderweg 23, 46, 124, 126
Linnen 4, 6
Logtenstraat 15
Longkruid 7
Lotusstraat 4
Mercuriusstraat 35
Merodestraat, Bernard de 9
Molenweg 2, 12
Neptunusstraat 20, 30, 38
Nieuwstraat 2, 9, 16
Olievlas 2, 6, 15
Ommelseweg 7
Orionstraat 15, 25
Ostaderstraat 15
Otten Backstraat 1
Palmstraat 8
Papendonk 6, 8, 19, 29
Peelke 12
Peelkesakker 4, 6, 5, 7
Poolsterstraat 23, 26, 37
Rechtestraat 43
Roten 2
Saturnusstraat 5, 16, 24, 32, 40, 42, 44
Schutter 8, 12, 15, 17, 20, 25, 27,37, 38
Siriusstraat 7
Sommerscamp 29
Speenkruid 32, 49, 55
Spicastraat 25, 37
Sterappel 16, 29, 34
Strohuls 19, 29, 41
Uranusstraat 2, 30
Valkenierstraat 2, 8
Vegaplein 7, 9, 20
Vendelierstraat 8
Vezelvlas 11
Violenstraat 16
Vlas 44, 47
Voordeldonk 32, 49, 51, 60, 77, 103, 124
Voornstraat, Adelheid van 12, 25
Vosstraat, Dirk de 5, 7
Wijnenstraat, Burg. 60, 86
Wilhelminastraat 18, 17, 66
Winston 24
Wolfsberg 67, 87
Woustraat, Geert van 8